Hakkımızda

Prime Medical Group kurulduğu günden itibaren kamu ve insan sağlığı için gerekli olan tüm medikal ekipmanları profesyonel kullanım seviyesinde üretmektedir.

BİZ KİMİZ

Prime Medical Group

Ülkemizdeki ve dünyadaki Covid-19 salgını ile mücadele kapsamında , sağlık sektörüne ve insanlığa yüksek kalitede ürünler ile dürüst, güvenilir, standartlara uygun ürün ve hizmet üretmeyi amaçlayan bir grup şirketiyiz. Prime Medikal olarak güçlü arge ve teknolojik yatırımlarımız ile sektörde bilinirliği yüksek, hizmet kalitesi bakımından FDA ve Avrupa standartlarına uygun ürünler üreterek medikal sektördeki ürünleri geliştirmeyi amaçlamaktayız. Global iş ortaklarımızla birlikte uluslararası alanda medikal ürünler geliştirip Covid-19 salgınına karşı mücadelede iş ortaklarımızı destekliyor ve dünyadaki salgınla mücadelede fayda yaratmayı hedefliyoruz.

Müşterilerimizden gelen ürün taleplerine arge gücümüzle hızlı yanıt vererek özel üretimler ve proje yönetimi yapıyoruz.

0
+
Kalite Belgelerimiz
0
+
Specialist Ürünler
0
+
Ürün Çeşidi

Prime Medical Group – Medikal Ürün Çeşitlerimiz

Kişisel Koruyucu Giysiler
Kişisel Koruyucu Ekipman
Medikal Önlük
Tıbbi Giysiler
Maske
Medikal Tulum

Yerli ve global müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun , kaliteli ve güvenilir medikal ürünler üreterek medikal sektörün gelişimine katkıda bulunuyoruz. Kamu kurumları ve uluslararası yüksek ölçekli projeler ile ülke ekonomisine de katkıda bulunup , medikal ürünlere olan talebin karşılanmasında önemli iş ortaklıkları kuruyoruz.

Medikal sektörüne katkıda bulunmak üzere profesyonel kullanıma özel kişisel yüksek koruyucu tulumlar, medikal giysiler, medikal maskeler ve medikal tekstile ait tüm ürünlerin üretimi ve tedariği konusunda müşterilerimize 360* destek sunuyoruz.

Kişisel Koruyucu Giysiler
Kişisel Koruyucu Ekipman
Tıbbi Giysiler

ÖNERİLERİMİZE İHTİYACINIZ VAR MI ?

Ürünlerimiz Hakkında Bilgi Alın